Borcane și sticle Sticlă de sticlă de 700 ml „Franco”, gură: dop de plută
Numărul articolului : 100021250
Sticlă de sticlă de 700 ml „Franco”, gură: dop de plută
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
3,16 €
10
3,06 €
3%
20
2,98 €
5%
50
2,90 €
8%
100
2,49 €
21%
200
2,39 €
24%
338
2,31 €
26%
500
2,22 €
29%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 3,16 € 3,16 €
Economie*: %
Disponibil imediat. Gata de expediere în: 1-2 zile
Sticla grea de sticlă transparentă de 700 ml „Franco” se caracterizează prin linii drepte, un aspect grozav și o gură largă. Potrivit pentru toate tipurile de lichioruri, brandy și băuturi spirtoase.
| Diametru - exterior | 87,6 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - plin până la margine | 724 ml |
| Volum - recomandat | 700 ml |
| greutate | 650 g |
| înălțime | 232 mm |
| Țara de fabricație | Italia |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Sticla grea de sticlă transparentă de 700 ml „Franco” se caracterizează prin linii drepte, un aspect grozav și o gură largă. Potrivit pentru toate tipurile de lichioruri, brandy și băuturi spirtoase.
| Diametru - exterior | 87,6 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - plin până la margine | 724 ml |
| Volum - recomandat | 700 ml |
| greutate | 650 g |
| înălțime | 232 mm |
| Țara de fabricație | Italia |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: Capacele trebuie comandate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul dumneavoastră.























