Borcane și sticle Sticlă de sticlă de 700 ml „Titano”, gura: dop de plută
Numărul articolului : 100011770
(1)
Sticlă de sticlă de 700 ml „Titano”, gura: dop de plută
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
3,86 €
15
3,75 €
2%
30
3,63 €
5%
60
3,55 €
8%
105
3,08 €
20%
210
2,97 €
23%
330
2,86 €
25%
540
2,76 €
28%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 3,86 € 3,86 €
Nu mai este disponibil
Sticla elegantă din sticlă transparentă de 700 ml „Titano” se caracterizează printr-o bază groasă de sticlă. Sticla grea este potrivită pentru toate tipurile de lichioruri și băuturi spirtoase.
| Diametru - exterior | 75 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - plin până la margine | 721 ml |
| Volum - recomandat | 700 ml |
| greutate | 750 g |
| înălțime | 294,4 mm |
| Țara de fabricație | UE |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
1 recenzie
25 septembrie 2023 06:51
Projet d'eau consommable
très belle bouteille stylé avec un usage eau en restaurant plate et pétillante
Sticla elegantă din sticlă transparentă de 700 ml „Titano” se caracterizează printr-o bază groasă de sticlă. Sticla grea este potrivită pentru toate tipurile de lichioruri și băuturi spirtoase.
| Diametru - exterior | 75 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - plin până la margine | 721 ml |
| Volum - recomandat | 700 ml |
| greutate | 750 g |
| înălțime | 294,4 mm |
| Țara de fabricație | UE |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
1 recenzie
25 septembrie 2023 06:51
Projet d'eau consommable
très belle bouteille stylé avec un usage eau en restaurant plate et pétillante
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: În cazul în care capacele sunt configurabile, acestea trebuie selectate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul de cumpărături.























