Borcane și sticle Sticlă de sticlă de 700 ml Vodka Zwiebelturm, gură: PP 28
Numărul articolului : 100003330
Sticlă de sticlă de 700 ml Vodka Zwiebelturm, gură: PP 28
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
0,56 €
60
0,54 €
3%
105
0,52 €
7%
255
0,48 €
14%
705
0,46 €
17%
1.398
0,42 €
25%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 0,56 € 0,56 €
Nu mai este disponibil
Descoperiți sticla de 700 ml din sticlă pentru vodcă Zwiebelturm, cu un design rotund și capac de înșurubat practic. Perfectă pentru lichior, suc, băuturi spirtoase, țuică și apă – versatilă și elegantă pentru orice ocazie.
| Diametru - exterior | 74,5 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Nu |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - plin până la margine | 715 ml |
| Volum - recomandat | 700 ml |
| greutate | 415 g |
| înălțime | 304,5 mm |
| Țara de fabricație | Germania |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Descoperiți sticla de 700 ml din sticlă pentru vodcă Zwiebelturm, cu un design rotund și capac de înșurubat practic. Perfectă pentru lichior, suc, băuturi spirtoase, țuică și apă – versatilă și elegantă pentru orice ocazie.
| Diametru - exterior | 74,5 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Nu |
| Material - Categorie | Sticlă transparentă |
| Volum - plin până la margine | 715 ml |
| Volum - recomandat | 700 ml |
| greutate | 415 g |
| înălțime | 304,5 mm |
| Țara de fabricație | Germania |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: Capacele trebuie comandate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul dumneavoastră.























