Borcane și sticle Sticlă pentru oțet/ulei 100 ml „Quadra”, sticlă, pătrată, verde antichizat, gura: DOP
Numărul articolului : 100034900
Sticlă pentru oțet/ulei 100 ml „Quadra”, sticlă, pătrată, verde antichizat, gura: DOP
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
0,93 €
20
0,90 €
3%
60
0,87 €
6%
120
0,84 €
9%
300
0,76 €
18%
540
0,72 €
22%
1.440
0,67 €
27%
2.784
0,62 €
33%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 0,93 € 0,93 €
Economie*: %
Disponibil imediat. Gata de expediere în: 1-2 zile
Sticlă de oțel de calitate „Made in Italy”! Sticla noastră pătrată de 100ml de oțel verde antic pentru oțet/ulei „Quadra” DOP se distinge printr-o formă clară și un grad ridicat de recunoaștere datorită aspectului său clasic, care face imediat evident că este vorba despre un ulei sau oțet de înaltă calitate.
| Formă - bază | Pătrat |
|---|---|
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă verde |
| Volum - plin până la margine | 115 ml |
| Volum - recomandat | 100 ml |
| greutate | 115 g |
| lățime | 40 mm |
| înălțime | 125 mm |
| Țara de fabricație | Italia |
| Culoare | Verde |
| Dimensiunea gurii | DOP |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Sticlă de oțel de calitate „Made in Italy”! Sticla noastră pătrată de 100ml de oțel verde antic pentru oțet/ulei „Quadra” DOP se distinge printr-o formă clară și un grad ridicat de recunoaștere datorită aspectului său clasic, care face imediat evident că este vorba despre un ulei sau oțet de înaltă calitate.
| Formă - bază | Pătrat |
|---|---|
| Imprimabilă | Da |
| Material - Categorie | Sticlă verde |
| Volum - plin până la margine | 115 ml |
| Volum - recomandat | 100 ml |
| greutate | 115 g |
| lățime | 40 mm |
| înălțime | 125 mm |
| Țara de fabricație | Italia |
| Culoare | Verde |
| Dimensiunea gurii | DOP |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: Capacele trebuie comandate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul dumneavoastră.






















