Borcane și sticle Sticlă PET de 10 ml „E-Liquid” cu siguranță de calitate și pentru copii, din plastic, deschidere: capac cu filet
Numărul articolului : 100027470
Sticlă PET de 10 ml „E-Liquid” cu siguranță de calitate și pentru copii, din plastic, deschidere: capac cu filet
Adăugat cu succes la lista de dorințe
Configurația dvs.

Cantitate Preț pe bucată Economie*
1
0,43 €
20
0,42 €
2%
50
0,41 €
4%
100
0,40 €
6%
200
0,33 €
23%
500
0,32 €
25%
1.500
0,31 €
27%
3.000
0,26 €
39%
Nimic nu este selectat
Prețul pe bucată: 0,43 € 0,43 €
Economie*: %
Disponibil imediat. Gata de expediere în: 1-2 zile
Sticlele transparente PET de 10 ml „E-Liquid” au un vârf de picurare detașabil și un capac cu protecție de calitate și pentru copii. Când îl închideți pentru prima dată, încuietoarea se fixează în poziție - dacă închideți capacul, inelul de blocare se desprinde.
| Diametru - exterior | 21 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Nu |
| Material - Categorie | PET |
| Volum - plin până la margine | 11 ml |
| Volum - recomandat | 10 ml |
| greutate | 2 g |
| înălțime | 50 mm |
| Țara de fabricație | UE |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
Sticlele transparente PET de 10 ml „E-Liquid” au un vârf de picurare detașabil și un capac cu protecție de calitate și pentru copii. Când îl închideți pentru prima dată, încuietoarea se fixează în poziție - dacă închideți capacul, inelul de blocare se desprinde.
| Diametru - exterior | 21 mm |
|---|---|
| Formă - bază | Rotund |
| Imprimabilă | Nu |
| Material - Categorie | PET |
| Volum - plin până la margine | 11 ml |
| Volum - recomandat | 10 ml |
| greutate | 2 g |
| înălțime | 50 mm |
| Țara de fabricație | UE |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Autentificare
Nu a fost găsit niciun comentariu. Fii primul care își împărtășește părerea.
*Reducerea se referă la economiile realizate în comparație cu prețul unitar.
Important: Capacele trebuie comandate separat. Vă rugăm să vă asigurați că au fost adăugate în coșul dumneavoastră.


























